СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ

Метою компанії SPERCO є виробництво ефективної та безпечної фармацевтичної продукції з використанням останніх світових досягнень галузі, як основи отримання прибутку. Серед стратегічних планів SPERCO є розширення портфелю препаратів (наразі в розробці більше 20 нових продуктів) та зміцнення позицій на українському та міжнародному ринках. SPERCO планує увійти до ТОП-10 українських фармацевтичних виробників вже у 2017 році!

РИНКОВІ ПОКАЗНИКИ

За даними аналітичної компанії Proxima Research в 2020 році компанія SPERCO досягла значних результатів в роздрібному сегменті: продажі склали понад 800 млн гривень. SPERCO демонструє зростання як за рахунок відомих брендів, які займають лідируючі позиції в конкурентних сегментах, так і за рахунок нових брендів: в 2020 році в портфелі SPERCO з'явилося більше 10 нових продуктів в сегментах лікарських засобів, дієтичних добавок, медичних виробів та косметики.

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СПІВПРАЦІ

SPERCO – це ефективна команда однодумців, кожен з яких є експертом свого напряму діяльності в фармацевтичному бізнесі. Співробітники мають багаторічний професійний досвід для вдосконалення існуючих власних продуктів і пошуку інноваційних перспективних рішень для розвитку фармацевтичного ринку в Україні та за її межами. Компанія SPERCO відкрита до можливостей співпраці в питаннях реєстрації, імпорту, виробництва, маркетингу та промоції фармацевтичної продукції. Ми будемо раді почати взаємовигідну співпрацю з Вашою компанією!

Щодо питань співпраці в Україні:

Ровда Володимир Володимирович

Тел.: +38 (067) 443 11 56

E-mail: volodymyr.rovda@sperco.ua

 

Щодо питань співпраці за межами України:

Іскоркіна Наталія Володимирівна

Тел.: +38 (067) 434 19 44

E-mail: nataliia.iskorkina@sperco.ua