SPERCO В УКРАЇНІ

Вже понад 20 років SPERCO сприяє розвитку фармацевтичної галузі в Україні, де має виробничі потужності в місті Вінниця. Для здійснення своєї діяльності SPERCO відповідає: "Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів", "Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з оптової торгівлі лікарськими засобами" та "Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів».
Спільне українсько-іспанське підприємство «Сперко Україна» було створено в 1995 році. Одним з інвесторів виступило провідне фармацевтичне підприємство Іспанії - «Алкала Фарма». Підтримка такого досвідченого партнера для SPERCO була дуже важлива, адже свою діяльність в Україні компанії довелося починати з нуля. Нове фармацевтичне підприємство нараховувало всього п'ять співробітників та мало у розпорядженні орендоване приміщення на Вінницькому оптико-механічному заводі. В 1999 році продукція SPERCO вперше з'явилася на ринку України. За допомогою іспанських фахівців з першого дня на заводі виробляються препарати тільки найвищої якості, що відповідає вимогам належної виробничої практики (сертифікація GMP у 2016 році).
Виробнича площадка СУІП «Сперко Україна» територіально знаходиться в м. Вінниця по вул. 600-річчя, 25. З жовтня 2016 року виробництво продукції SPERCO здійснюється на нових виробничих ділянках, з використанням технології «чистих» приміщень. В виробничих та супутніх процесах задіяне високотехнологічне сучасне обладнання. Це дає можливість стабільно виробляти лікарські засоби, які за критеріями якості повністю відповідають міжнародним стандартам. Завод SPERCO оснащено чотирма виробничими ділянками, де виготовляються м’які лікарські форми (такі як Кремген та Еротекс), рідкі лікарські форми (наприклад, широко відомі Нокспрей, Лангес та Ніфуроксазид-Сперко), тверді лікарські форми – Кардонат, Ормакс та інші, а також ділянка вторинного пакування. Всі чотири ділянки мають сертифікат відповідності міжнародним правилам Належної Виробничої Практики (Good Manufacturing Practice – GMP).
Сьогодні в асортименті SPERCO налічується 17 препаратів. Ще більше ніж 20 лікарських засобів знаходяться в розробці. Компанія успішно вийшла на закордонні ринки і наразі представлена в Молдові та Білорусі. З 2016 року всі виробничі ділянки SPERCO мають сертифікат відповідності міжнародним правилам Належної Виробничої Практики - GMP. Провідні бренди SPERCO - Нокспрей, Кардонат та Еротекс - є багаторазовими переможцями конкурсу серед торгових марок «Фаворит Успіху» та визнаються споживачами як найкращі препарати у відповідних сегментах.

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

Ми зміцнюємо здоров’я пацієнтів, полегшуємо роботу фахівцям сфери охорони здоров’я та є надійним партнером для наших інвесторів, виробляючи високоякісні лікарські засоби.
Покращити життя пацієнтів, зробивши високоякісне лікування доступним!
Support – (Підтримка) – ми підтримуємо пацієнтів, надаючи їм високоякісні ліки по доступній ціні, підтримуємо фахівців сфери охорони здоров’я, надаючи повну та вичерпну інформацію щодо препаратів та підходів лікування, підтримуємо кожного співробітника SPERCO на шляху до розвитку та професійного зростання.
Proactivity – (Проактивність) – ми цінуємо та розвиваємо проактивність в наших співробітниках, виконуючи нашу місію.
Efficiency – (Ефективність) – ми прагнемо до постійного вдосконалення та підвищення ефективності нашої роботи на шляху до реалізації нашої місії.
Responsibility – (Відповідальність) – ми усвідомлюємо та несемо повну відповідальність за все, що робимо на шляху до реалізації нашої місії.
Competence – (Компетентність) – ми залучаємо працівників найвищої компетенції та постійно підвищуємо їх знання для реалізації нашої місії.
Openness – (Відкритість) – ми завжди відкриті до нових викликів та пропозицій, уважні до кожного нашого клієнта.

Новини

Архів новин