Увага! Зміна зовнішнього вигляду капсул продукції SPERCO!

01/05/24

Шановні клієнти та партнери,

ми хочемо повідомити вам про важливі зміни в нашій продукції. У зв’язку з дотриманням новітніх європейських стандартів безпеки харчових продуктів відповідно до чинного законодавства України, у партіях дієтичних добавок SPERCO було змінено колір капсул. Це пов’язано із вилученням діоксиду титану (міжнародний індекс – Е171) з їхнього складу.

Ця зміна викликана законодавчою забороною використання діоксиду титану в харчових продуктах, встановленою Комісією ЄС на основі висновків Європейського агентства з безпеки продуктів харчування (EFSA). Відповідне регулювання введено “Commission Regulation (EU) 2022/63 of 14 January 2022 amending Annexes II and III to Regulation (EC) No 1333/2008 of the European Parliament and of the Council as regards the food additive titanium dioxide (E 171)”. Наше законодавство гармонізовано із законами Європейського Союзу, і юрисдикція цієї постанови поширюється на Україну відповідно до ст. 30 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

Дієтичні добавки, виготовлені до початку дії заборони, можуть залишатися на ринку до дати мінімального терміну придатності або терміну використання.

Просимо звернути увагу, що в аптечних мережах до моменту оновлення товарних залишків будуть доступні партії дієтичних добавок із попереднім виглядом капсул, зокрема:

  • Кардонат Макс: біло-помаранчеві та червоно-червоні
  • Кардонат Кідді: біло-помаранчеві та червоно-червоні
  • Синус Капс: зелено-зелені глянцеві та зелено-зелені матові
  • Седасен Форте Органік: біло-зелені та зелено-зелені матові

Ми сподіваємось, що надана інформація стане вам у нагоді та відповість на ваші питання в період переходу на новий вигляд капсул.

Дякуємо за ваше розуміння та підтримку! Ми завжди працюємо для вашої безпеки та добробуту!