АГЕРП

НАИБОЛЕЕ УДОБНЫЙ АЦИКЛОВИР ЕВРОПЕЙСКОГО КАЧЕСТВА В УНИКАЛЬНОМ ЗАЩИТНОМ ПЕНАЛЕ

Состав: 1 г крема содержит 50 мг ацикловира и другие вспомогательные вещества.

Форма выпуска: крем 5% по 2 г в тубе

Способ применения и дозы:

Детям старше 12 лет и взрослым крем Агерп наносят на пораженные участки 5 раз в сутки с интервалом 4 часа, за исключением ночного времени.

Важно начать лечение как можно скорее — после появления первых симптомов заболевания. Минимальная продолжительность лечения составляет 4 суток.

АГЕРП — НАИБОЛЕЕ УДОБНЫЙ АЦИКЛОВИР ЕВРОПЕЙСКОГО КАЧЕСТВА В УНИКАЛЬНОМ ЗАЩИТНОМ ПЕНАЛЕ

Состав: 1 г крема содержит 50 мг ацикловира и другие вспомогательные вещества.

Форма выпуска: крем 5% по 2 г в тубе

ОСОБЕННОСТИ ЛЕКАРСТВЕННОГО СРЕДСТВА «АГЕРП»:

Агерп – наиболее удобный европейский ацикловир в Украине, потому что:

  1. Туба с кремом Агерп находится в специальном пенале, который защищает ее от повреждений, например, в сумке.
  2. Производится на основе европейской субстанции (завод «Quimica Sintetica S. A.», Испания, или «Recordati Industria Chimica Pharmaceutica S. p. A.», Италия).
  3. Крем не растекается на губах по сравнению с мазью. Прозрачный на губах.
  4. Удлиненный носик тубы обеспечивает бесконтактное и точное нанесение крема на пораженный участок.
  5. Важно! Начинать лечение как можно скорее — при появлении первых симптомов, что обеспечит быстрый результат лечения. Это возможно при условии, что крем Агерп размещен в специальный пенал — и будет всегда под рукой (в сумке).

Способ применения и дозы:

Детям старше 12 лет и взрослым крем Агерп наносят на пораженные участки 5 раз в сутки с интервалом 4 часа, за исключением ночного времени.

Важно начать лечение как можно скорее — после появления первых симптомов заболевания. Минимальная продолжительность лечения составляет 4 суток.

Более подробную информацию о лекарственном средстве Агерп вы можете найти во вкладке «Инструкция».

Р. У. UA/12909/01/01 від 17.01.2018

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АГЕРП

(AHERP)

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина:

1 г крему містить 50 мг ацикловіру;

допоміжні речовини: парафін білий м’який, спирт цетостеариловий, пропіленгліколь, олія  мінеральна, арлацел 165, полоксамер, натрію лаурилсульфат, диметикон, вода очищена.

Лікарська форма. Крем.

 

Крем білого або майже білого кольору, однорідної консистенції.

Назва і місцезнаходження виробника.

Спільне українсько-іспанське підприємство «Сперко Україна»

Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25.

Тел. + 38(0432)52-30-36.

e-mail: trade@sperco.com.ua

www.sperco.com.ua

Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби. Код АТС D06B B03.

Агерп належить до противірусних засобів, які є високоефективними відносно герпесвірусів, особливо вірусів простого герпесу І та ІІ типів, а також вірусу оперізуючого герпесу. Після потрапляння у клітину, уражену вірусом герпесу, ацикловір перетворюється в активний трифосфат ацикловіру. Його активність пов’язана із порушенням синтезу ДНК герпесвірусів у клітині людини внаслідок пригнічення функції вірусної ДНК-полімерази. Ацикловір не впливає на інші клітинні процеси, які не пов’язані із синтезом вірусної ДНК. Фармакокінетика препарату не вивчалась, але з огляду на літературні дані ацикловір у формі крему має дуже низький рівень системної абсорбції, навіть при повторному застосуванні.

Показання для застосування. Інфекції губ та обличчя, спричинені вірусом простого герпесу (Herpes labialis).

Протипоказання. Гіперчутливість до ацикловіру, інших компонентів препарату чи валацикловіру.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Слід уникати випадкового потрапляння крему в очі. При наявності відкритих уражень губ слід мати на увазі, що вірус простого герпесу може передаватись іншим особам контактним шляхом.

Особливі застереження.

Крем Агерп слід застосовувати тільки при герпетичних ураженнях слизової оболонки губ та шкіри обличчя. Не рекомендується наносити лікарський засіб на слизові оболонки ротової порожнини, очей та статевих органів. У разі особливо виражених проявів захворювання необхідно проконсультуватись із лікарем. Зазвичай при наявності герпетичних уражень у осіб із імунодефіцитними станами призначають системне лікування противірусними засобами, тому у таких випадках не слід самостійно без консультації лікаря застосовувати Агерп.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Агерп застосовують вагітним та жінкам, які годують груддю, якщо очікувана користь для пацієнтки перевищує можливий ризик для плода чи дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або  роботі з іншими механізмами. Дослідження не проводились.

Діти. Не рекомендується застосовувати Агерп дітям віком до 12 років через недостатню кількість спостережень.

Спосіб застосування та дози. Дітям віком від 12 років та дорослим крем Агерп наносять на уражені ділянки 5 разів на добу з інтервалом 4 години, за винятком нічного часу. Важливо розпочати лікування якомога раніше після появи перших симптомів захворювання. Мінімальна тривалість лікування становить 4 доби. Якщо за цей час не відбулось загоєння, лікування продовжують до 10 днів. Якщо за 10 днів не настало видужання, необхідно звернутись до лікаря.

Передозування. Літературні дані свідчать про відсутність будь-якого токсичного впливу при випадковому місцевому чи пероральному прийомі всієї упаковки лікарського засобу.

Побічні ефекти. Препарат загалом переноситься добре, але в деяких випадках може з’явитись тимчасовий гострий чи пекучий біль у місці застосування. Також рідко можуть спостерігатися незначне висушування та лущення шкіри, еритема та свербіж. Дуже рідко можливий розвиток контактного дерматиту, а в поодиноких випадках – ангіоневротичного набряку після місцевого застосування крему з ацикловіром.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не виявлено.

Термін придатності. 3 роки. Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ˚С. Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 2 г в алюмінієвій тубі; по 1 тубі в пеналі; по 1 пеналу в пачці з картону.

Категорія відпуску. Без рецепта.

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату АГЕРП