moirebenok.ua та КітВіт в спецпроєкті «ДИТИНА ВЕЛИКОГО МІСТА»

01/12/20

У сучасному житті батькам важливо приділяти більше уваги здоров’ю своїх діток, адже з кожним роком світ розвивається все інтенсивніше, і стає складно привчати дітей до здорового способу життя.  Турбуватись про здоров’я важливо постійно, адже повторюваність формує звичку.

moirebenok.ua та КітВіт в спецпроєкті «ДИТИНА ВЕЛИКОГО МІСТА» дають поради, які допоможуть сучасним батькам виростити покоління здорових, щасливих та успішних дітей!

Д етальніше: https://kitvit.moirebenok.ua/

Реклама дієтичних добавок. Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК» з підсолоджувачами. Смак зеленого яблука. Дієтична добавка «КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» з підсолоджувачами. Смак апельсину. Дієтична добавка «КітВіт МУЛЬТИВІТАМІННИЙ» з підсолоджувачами. Смак лісових ягід. Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН В6 та МАГНІЙ» з підсолоджувачами. Смак вишні. Дієтична добавка «КітВіт КАЛЬЦІЙ та ВІТАМІН D» з підсолоджувачами. Смак малини. Звіт ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України» №3/8-А-2790-19-67818Е від 12.08.2019. Не є лікарськими засобами. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем та ознайомитись з маркуванням на упаковці. Дієтична добавка не повинна застосовуватися як заміна повноцінного раціону харчування. Найменування та місцезнаходження оператора ринку (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49.

KV-20201130-10.