Компанія «Сперко Україна» відмічена нагородою «За вагомий внесок в розвиток фармацевтичної галузі Вінниччини»

18/09/09

Цього року День Фармацевта порадував нас — підприємство Сперко Україна — не тільки сонячною погодою, а й радісним настроєм та добрими словами наших покупців і партнерів. На урочистому зібранні, організованому Обласною Асоціацією фармацевтичних підприємств Вінницької області та Державною інспекцією з контролю за якістю лікарських засобів у Вінницькій області, компанія Сперко Україна була відзначена і нагороджена грамотою та кубком, як краще фармацевтичне підприємство Вінницької області.

Хочеться відзначити, що такий захід — вже подарунок. Як приємно хоча б раз на рік зустріти провідних професіоналів в одному залі. У кожного свої турботи, надії, очікування, але при цьому панувала атмосфера вражаючого єднання та відданості своїй справі.

А ми в свою чергу хочемо запевнити вас, що, незважаючи на нагороди та визнання, не розслабимося, а будемо рухатися тільки вперед. Адже попереду ще один дуже важливий і приємний для нас ювілей — 10-річчя препарату Нокспрей в Україні. Це перший ювілей, який буде святкувати Нокспрей — лідер серед препаратів від нежиті.
Ще раз зі святом, шановні пані та панове!