LACTAZIK SPERCO

Laktazik - favorece la digestión de la leche, elimina los cólicos y flatulencias*!

Laktazik contiene lactasa, la enzima activa, que compensando la deficiencia de la enzima en la maduracion del sistema enziamático en los niños desde el nacimiento, elimina una de las causas principales que provoca los cólicos, favorece la digestión de leche materna en lactantes1 que permite mantener la lactancia materna2 y crea las condiciones para un crecimiento y desarrollo completamente normal de niño3!

Laktazik contiene lactasa, la enzima activa, que compensando la deficiencia de la enzima en la maduracion del sistema enziamático en los niños desde el nacimiento, elimina una de las causas principales que provoca los cólicos, favorece la digestión de leche materna en lactantes1 que permite mantener la lactancia materna2 y crea las condiciones para un crecimiento y desarrollo completamente normales de niño3!

La lactosa, el principal carbohidrato de la leche, es un producto nutritivo específico para bebés.

Durante metabolismo con laktasa, la enzima intestinal propia, la lactosa se descompone en la glucosa y la galactosa.

En las primeras semanas de vida el sistema enzimático se caracteriza por deficiencia fisiológica de la enzima lactasa, lo que lleva a la malabsorción de la lactosa. Se producen los procesos de fermentación que genera aumento de gases, desarrollo de cólicos intestinales en niños.

Uso de gotas de Laktazik (enzima lactasa – 0.6 g en 1 ml) para compensar la deficiencia fisiológica de la lactasa favorece la digestión completa de la lactosa y consequentemente:

  • previene la producción de exceso de gases – desarrollo de cólicos agudos*,
  • favorece la digestión de leche1
  • ¡permite mantener la lactancia materna 2 y crea las condiciones para un crecimiento y desarrollo completamente normales del bebé3!

 

¡Laktazik es apto para bebés a partir de nacimiento!

 

Laktazìk Sperco es un suplemento dietético y no es medicamento.

Fabricante: Empresa Conjunta de Ucrania e España /ECUE/ SA » Sperco Ucrania» 21027, Ucrania, Vinnytsia, Av. 600-richa, 25 tel/fax (0432) 52 30 49.

Suplemento dietético «Laktazìk Sperco» TU U 10.8-20112362-001:2017

© 2020 ECUE SA «Sperco Ucrania». Todos los derechos reservados.

 

* Si la causa de los cólicos y flatulenciass es la falta de la lactasa.

1 Se trata de que la compensación de la deficiencia de lactasa asegura que la lactosa se descomponga por completo en la glucosa y la galactosa facilitando buena absorción de glucosa.

2 Se trata de que la compensación de la lactasa permite no pasar a la alimentación con leche artificial sin lactosa.

  • El protocolo clínico estandartizado de asistencia médica a los niños con dispepsia funcional, el Ministerio de salud bajo el Nº 59 de 29.01.2013,-Pag. 10
  • Berezhnyi V., Kozachuk V. Nuevas posibilidades de corrección de las indigestiones con disfunciones gastrointestinales en niños // Médico de niños. – 2013. – Nº 4 – Pag. 19-20
  • Belmer V., Mukhina G., Chubarov I. La intolerancia a la lactosa en los niños y adultos // Médico de cabecera. – 2005. – Nº 1

3 Se refiere a los beneficios de la lactancia materna para crecimiento y desarrollo de niños https://www.who.int/features/factfiles/breastfeeding/es


                                           Дієтична добавка “Лактазік Сперко”

ТУ У 10.8-20112362-001:2017

ЛАКТАЗІК СПЕРКО

Фермент лактаза

ЛИСТОК-ВКЛАДКА

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ

Допомагає засвоєнню молока, усуває коліки та здуття!*

Не є лікарським засобом.

Дієтична добавка, яка може бути рекомендована лікарем, як додаткове джерело ферменту лактази, для створення опти­мальних дієтологічних умов функціонування організму дити­ни. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Прийом ферменту лактази допомагає засвоєнню молока, усуває коліки та здуття. Дозволяє зберегти грудне вигодовуван­ня і усунути причини кольок*.

Склад: (в 1 мл): лактаза – 0,6 г, калію хлорид – 0,00932 г, гліцерин – 0,25 мл, вода очищена – до 1 мл. 1 мл розчину крапель містить 3000 ALU лактази.

МАЛЮКОВІ КИШКОВІ КОЛІКИ 1, 2

Всі немовлята плачуть, але якщо дитина плаче більше ніж три години на добу, три або більше дні на тиждень, у немовляти наймовірніше кишкові кольки.

Коли дитина плаче через кольки годинами і ніщо не може її заспокоїти, така ситуація стає вкрай неприємною для батьків і повністю змінює звичне сімейне життя.

ДІАГНОСТИКА2

Кольки починають турбувати немовлят на 3-4 тижні життя і тривають до 3-4 місяців. Немовля плаче, як правило, впродовж 2-3 годин і його не­можливо заспокоїти. Немовля підтягує під себе ніжки і стискає кулачки. Як правило, відбувається здуття кишечнику, іноді у дитини можуть виникати закрепи.

ПРИЧИНИ ЗАХВОРЮВАННЯ2

Здебільшого, причиною кольок у немовлят стає «незрілість» ферментативних систем кишечнику, недостатнє вироблення ферменту лактази. Іншими причинами можуть бути всмок­туванням повітря під час прийому їжі, споживанням матір’ю деяких видів харчових продуктів, дискомфорт і стрес.

НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ ЛАКТОЗИ3

Лактоза (молочний цукор) — це головний вуглевод в усіх типах молока людського і тваринного походження, він складається з двох молекул: глюкози і галактози. Для всмоктування цих мо­лекул у кишечнику вони повинні бути попередньо розділені (гідролізовані) ферментом під назвою лактаза, який виробля­ється кишковими ворсинками.

Коли цей фермент відсутній або його вироблення є недостат­нім, лактоза не гідролізується, що призводить до її неперено­симості.

Непереносимість лактози є поширеною і зазвичай тимчасо­вою проблемою у немовлят, у зв’язку з недостатнім вироблен­ням лактази на протязі перших кількох місяців життя.

З часом, організм дитини починає виробляти достатню кіль­кість лактази, щоб ефективніше перетравлювати необхідну кількість лактози, однак зазвичай це відбувається через 3-4 мі­сяці після народження.

В перші тижні з моменту народження в організмі немовляти виробляється недостатня кількість лактази, що призводить до неперетравлення молочного цукру (лактози) і під впливом іс­нуючих бактерій в кишечнику починається процес бродіння, в результаті чого підвищується утворення газу в кишечнику дити­ни. Це призводить до метеоризму і здуття живота. Надлишок ферментативної активності бактерій може викликати пору­шення в шлунково-кишковій перистальтиці, в результаті чого дитина страждає від спазмів.

Тиск, що створюється надлишком неперетравленої лактози, викликає секрецію (приплив води), що проявляється діареєю. Зміни осмотичного тиску в кишечнику призводять до втрати води. Якщо цю втрату не компенсувати, може виникнути зне­воднення організму дитини.

ЯК ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМУ? 1,2,4

Якщо мати годує дитину груддю, вона повинна зменшити спо­живання або навіть відмовитися від певних продуктів харчуван­ня, які можуть спровокувати або посилити кольки у немовляти.

Мати повинна прикладати немовля до грудей правильно, в спокійній та зручній обстановці.

Якщо кольки виникають через зменшене вироблення фер­менту лактази, то почуття дискомфорту у немовляти зникає або значно зменшується після застосування згаданого фер­менту в молоці.

Недоношені діти та діти з низькою вагою мають більш висо­ку схильність до розвитку такого виду кольок. Таким дітям по­трібно більше часу, поки вони зможуть засвоювати лактозу, оскільки цей процес багато в чому залежить від розвитку ки­шечнику і його нормальної мікрофлори.

Відзначимо, що лактазна недостатність в деяких випадках може зустрічатися не тільки у дітей до року, але і у більш стар­шого віку, а також у людей дорослих. Трапляється, що лактаз­на недостатність розвивається після перенесеної кишкової ін­фекції, іноді це відбувається під впливом деяких медикаментів і під дією деяких інших факторів.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНА ДОБОВА ДОЗА

Добова потреба у продукті індивідуальна та залежить від віку, маси тіла та стану здоров’я немовляти (від народження). До­бова доза продукту визначається і контролюється лікарем.

ІНСТРУКЦІЯ З ПРИГОТУВАННЯ

Дотримуючись таблиці дозування, додати краплі ферменту лактази до молока або харчової суміші.

Вік

Кількість молока за один прийом їжі

Кількість крапель за один прийом їжі

Кількість лактази за один прийом їжі

0-2 тижні

60-90 мл

5 крапель

750  АLU

3-4 тижні

120 мл

6 крапель

900  АLU

1-2 місяці

150 мл

8 крапель

1200  АLU

3-4 місяці

180 мл

9 крапель

1350  АLU

5 місяців-3 роки

200 мл

10 крапель

1500  АLU

Для жінок, які годують немовлят груддю

200 мл

10 крапель

1500  АLU

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ

Індивідуальна чутливість до компонентів дієтичної добавки. Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем-педіатром.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ТЕРМІН СПОЖИВАННЯ

Термін споживання узгоджується з лікарем.

ФОРМА ВИПУСКУ

Краплі оральні — 15 мл в скляному контейнері з пробкою-крапельницею, закриті пластиковою кришкою. З 15 мл можна приготувати 37 порцій (доз) з рекомендованою дозою 8 крапель на кожну порцію.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати при температурі не вище 25 °С у сухому та захище­ному від впливу сонячного світла місці. Зберігати в недоступ­ному для дітей місті. Строк придатності добавки після першого відкриття контейне­ра не більше ніж  3 тижні.

НОМЕР ПАРТІЇ, ДАТА ВИРОБНИЦТВА, ВЖИТИ ДО

ВКАЗАНО НА УПАКОВЦІ

ВИРОБНИК

Спільне українсько-іспанське підприємство«Сперко Україна», Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25