Еротекс визнаний кращим контрацептивом!

13/05/10

Вже не в перший раз препарати компанії «Сперко Україна» стають переможцями конкурсу «Фаворити Успіху»: Фаворити Успіху – Еротекс
в 2007 р. «Абсолютним Фаворитом Успіху» у номінації «Препарат від нежиті» став добре відомий препарат Нокспрей, а в 2009 р. його успіх повторила торгова марка Еротекс, завоювавши титул «Абсолютного Фаворита Успіху» у номінації «Контрацептив місцевої дії».

Отримувати почесну нагороду наша компанія доручила співробітникам відділу маркетингу Павлу Петрику та Аллі Шкуренко:
— Дуже приємно, знати, що якість нашої продукції знаходить позитивний відгук у споживачів і у професіоналів сфери охорони здоров’я. Адже секрет нашого успіху в увазі до деталей та нашій турботі про жіноче здоров’я.
— Для нас важливо, щоб вибір свічок Еротекс був усвідомленим і, головне, виправданим. Саме завдяки такому підходу сформувалась довіра споживачів, лікарів та фармацевтів до препаратів компанії «Сперко Україна».

Хочемо висловити щиру подяку всім жінкам, які вибирають контрацепцію за допомогою свічок Еротекс. Ми дякуємо за підтримку фахівцям, які віддають перевагу саме торговій марці Еротекс, — їх довіра це головна причина нашого успіху.