ВІТАГЛЮКАН

СУЧАСНА ФОРМУЛА ПРИРОДНЬОЇ АКТИВАЦІЇ ІМУНІТЕТУ1

Дієтична добавка «ВІТАГЛЮКАН» – це натуральний комплекс активатора імунітету бета-глюкану1 і обліпихи в формі сиропу для підтримки оптимальної роботи імунної системи у дітей віком від 3-х років (особливо актуально у період поширення застудних захворювань).

Дієтична добавка ВІТАГЛЮКАН рекомендована дітям віком від 3-х років і дорослим для підтримки оптимальної роботи імунної системи у період поширення застудних захворювань, а також при незбалансованому харчуванні, зниженні апетиту, хронічній втомі.

β-глюкан  є одним з найбільш вивчених природних імуномодуляторов1, який підтримує здоров’я імунної системи. Біологічно активні речовини обліпихи, що є компонентами антиоксидатної системи захисту організму, сприяють захисту клітин від оксидативного стресу.

ВІТАГЛЮКАН – продукт, у складі якого виключно натуральні компоненти:

 • Сік зі свіжих плодів груш концентрований;
 • Сік зі свіжих плодів яблук концентрований;
 • Порошок устричного гриба (глива – Pleurotus ostreatus), що містить β-глюкан;
 • Висушений обліпиховий сік.

БЕЗ:

 • консервантів;
 • барвників;
 • підсолоджувачів;
 • глютену;
 • ароматизаторів;
 • лактози.

 

ВІТАГЛЮКАН є дієтичною добавкою та не є лікарським засобом.

Детальнішу інформацію про дієтичну добавку «ВІТАГЛЮКАН» ви можете знайти у вкладці «Маркування».

Найменування та місцезнаходження оператора ринку (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49.

Звіт ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України» №3/28-А-1072/1-20-68648Е від 20.05.2020 р.

©2020 СУІП ТОВ «Сперко Україна». Всі права захищені.

 

 1. Jesenak, I. Urbancikova, P. Banovcin. Respiratory Tract Infections and the Role of Biologically Active Polysaccharides in Their Management and Prevention. Nutrients 2017, 9, 779.

 

 

Інформаційна листівка

Дієтична добавка

«ВІТАГЛЮКАН»

 

Сучасна сила природи для імунітету

Бета-глюкан зміцнює імунітет

 

Назва: дієтична добавка ВІТАГЛЮКАН

 

Склад: сік зі свіжих плодів груш концентрований, сік зі свіжих плодів яблук концентрований, порошок устричного гриба (гливи), висушений обліпиховий сік.

Без консервантів. Без барвників. Без підсолоджувачів. Без глютену. Без ароматизаторів. Без лактози.

 

Рекомендації до споживання:  може бути  включена до раціону харчування   дітей віком від 3-х років та дорослих як додаткове джерело бета-глюкану та біологічно активних речовин обліпихи, що є компонентами антиоксидантної системи захисту організму, сприяють захисту клітин від оксидативного стресу.

Збалансоване поєднання складових підтримує оптимальну роботу імунної системи у період  поширення застудних захворювань, а також при незбалансованому харчуванні, зниженні апетиту, хронічній втомі.

Бета-глюкан  підтримує здоров’я імунної системи.

 

Соки зі стиглих плодів груш та яблук, які входять до складу сиропу, виробляються із застосуванням дбайливого методу концентрації, щоб забезпечити максимальне збереження біологічно активних речовин. Сироп виготовляється без будь-яких добавок і консервантів.

 

Виробник надає великого значення якості своєї продукції. При виборі інгредієнтів використовується тільки високоякісна сировина.

 

Форма випуску пристосована для людей, які мають проблеми з ковтанням.

 

Рекомендована щоденна порція  містить:

 

Застереження до споживання: не слід вживати при підвищеній чутливості до складових, дітям віком до 3 років. Вагітні або жінки, які годують грудним молоком, перед вживанням цього продукту повинні проконсультуватися з лікарем. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищуйте рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не вживайте після закінчення терміну придатності. Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

 

Не є лікарським засобом.

 

Спосіб споживання та рекомендована кількість для щоденного споживання:

дітям віком від 3 до 12 років:  5 мл (ml)  1 раз на добу натщесерце, або за рекомендацією лікаря.

дітям віком від 12  років та дорослим: 5 мл (ml) 2 рази на добу натщесерце, або за рекомендацією лікаря.

Перед вживанням добре струсити. Сироп можна вживати нерозбавленим, а також з водою або йогуртом.

 

Тривалість споживання визначається лікарем індивідуально.

 

Термін придатності: 24 місяця.

 

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С, у недоступному для дітей місці. Після відкриття зберігати в холодильнику і використовувати протягом 20 днів.

 

Форма випуску: сироп, 100 мл (ml) ± 5% у скляній пляшці з мірним стаканчиком.

 

 

 

Найменування та місцезнаходження виробника: Терезія Компані с.р.о. (TEREZIA COMPANY s.r.o.), Чеська Республіка,  На Наврсі 997/14, 141 00 Прага 4, на замовлення Спільного українсько-іспанського підприємства “Сперко Україна”, Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел.+38(0432)523 049.

 

Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів): Спільне українсько-іспанське підприємство “Сперко Україна”, Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел.+38(0432)523 049.

 

Штрих-код: вказано на упаковці

Серія: вказано на упаковці

Краще спожити до: вказано на упаковці