ОРВІФЛАЗІД

КОМПЛЕКСНА ПІДТРИМКА В СЕЗОН ЗАСТУД

ОРВІФЛАЗІД – це дієтична добавка у формі сиропу, що містить у складі екстракти плодів бузини чорної та ацероли, цинк, а також високостандартизований бета-глюкан Yestimun®, які сприяють підтримці природнього захисту організму в період поширення застудних захворювань.

ОПИС ПРОДУКТУ

ОРВІФЛАЗІД – це дієтична добавка у формі сиропу, що містить у складі екстракти плодів бузини чорної та ацероли, цинк, а також високостандартизований бета-глюкан Yestimun®, які сприяють підтримці природнього захисту організму в період поширення застудних захворювань.

Бузина традиційно використовується в якості лікарської рослини корінними народами і травниками в багатьох країнах світу. Сік плодів бузини допомагає захищати здорові клітини від окисного пошкодження  та зміцнює імунну систему. Бузина допомагає пом’якшити  прояви застуди, покращує стан при подразненні в горлі, кашлі та захриплості.

Стиглі плоди вишні ацероли містять велику кількість вітаміну С (кислоти аскорбінової), а також залізо, кальцій та фосфор. Вітамін С допомагає підтримувати життєву силу, сприяє підтриманню нормальної роботи імунної системи під час та після інтенсивних фізичних навантажень, сприяє нормальному енергетичному метаболізму, допомагає при втомі.

Бета-глюкан Yestimun® відноситься до полісахаридів, отриманих з дріжджів Saccharomyces cerevisiae за унікальною технологією. Запатентована технологія  дозволяє отримати до 90% чистого стандартизованого β-(1,3)-(1,6)-D-глюкану, який є найактивнішою в біологічному відношенні формою бета-глюканів. Науково доведено, що β-(1,3)-(1,6)-D-глюкан сприяє  адекватному підвищенню активності імунної системи без її надмірної стимуляції та сприяє підтримці природнього захисту організму.

Цинк сприяє захисту клітин від оксидативного стресу, покращує стан шкіри, волосся, нігтів, сприяє підтриманню нормального зору, нормальній репродуктивній функції та когнітивній функції мозку.

Сироп ОРВІФЛАЗІД містить ізомальтулозу  замість цукру, що призводить до меншого підвищення рівня глюкози в крові, ніж після вживання сиропів, що містять цукор.

 

Спосіб споживання та рекомендована кількість для щоденного споживання:

  • дітям віком від 3 до 12 років: 5 мл (ml)  2 рази на добу, або за рекомендацією лікаря.
  • дітям віком від 12 років та дорослим: 5 мл (ml) 3 рази на добу, або за рекомендацією лікаря.

Перед вживанням добре струсити. Сироп можна вживати нерозбавленим, а також з водою або йогуртом.

 

ОРВІФЛАЗІД – комплексна підтримка в період застуд!

 

ОРВІФЛАЗІД є дієтичною добавкою та не є лікарським засобом.

Детальнішу інформацію про дієтичну добавку ОРВІФЛАЗІД ви можете знайти у вкладці «Маркування».

Найменування та місцезнаходження оператора ринку (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49.

Звіт ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України» №3/28-А-2721-20-69021Е від 12.11.2020 р.

©2021 СУІП ТОВ «Сперко Україна». Всі права захищені.

 

 ТЕКСТ ДЛЯ МАРКУВАННЯ (ЕТИКЕТУВАННЯ)

вторинної упаковки (картонної коробки)

 

дієтичної добавки «ОРВІФЛАЗІД / ORVIFLAZID»

 

Комплексна підтримка в сезон застуд

Цинк    Бузина   Ацерола    Бета-глюкан

 

Назва: дієтична добавка ОРВІФЛАЗІД / ORVIFLAZID

Склад: вода, ізомальтулоза*, екстракт плодів бузини чорної (Sambucus nigra), концентрат лимонного соку, екстракт плодів  ацероли  (Malpighia punicifolia), концентрат соку чорної моркви, ароматизатор “малина”, бета-глюкан Yestimun® Saccharomyces cerevisiae), цинку лактат.

 * ізомальтулоза містить глюкозу та фруктозу.    Без ГМО.

 

Рекомендована щоденна порція  містить:

Інгредієнт 10 мл (ml) 15 мл (ml)
Екстракт плодів бузини чорної (Sambucus nigra),
що містить 10% поліфенолів
 

350,0  мг (mg)

 

 

525,0  мг (mg)

 

Екстракт плодів  ацероли (Malpighia punicifolia),
що  містить 25% вітаміну С
70,0  мг (mg)

12,0  мг (mg)

15%*

105,0  мг (mg)

18,0  мг (mg)

22,5%*

Бета-глюкан Yestimun®(з   Saccharomyces cerevisiae),
що містить 80-90%  β-(1,3)-(1,6)-D-глюкану
30,0  мг (mg) 45,0  мг (mg)
Цинк 3,0 мг (mg)

30%*

4,5 мг (mg)

45%*

* відсоток від RI = добові референсні величини споживання згідно ЗУ 2639-VIIІ та Регламенту ЄС № 1169/2011.

 

Рекомендації до споживання:  може бути  включена до раціону харчування   дітей віком від 3-х років та дорослих як додаткове джерело  біологічно активних речовин  плодів бузини чорної  (Sambucus nigra), вітаміну С з ацероли, бета-глюкану  та цинку,   які сприяють зміцненню  імунітету та захищають клітини  від  оксидативного стресу, в т. ч. під час поширення застудних захворювань.

Бузина завдяки антоціанам допомагає захищати здорові клітини від окисного пошкодження  та зміцнює імунну систему.

Бета-глюкан сприяє підтримці природнього захисту організму.

Цинк сприяє нормальній роботі імунної системи.

Збалансоване поєднання складових підтримує оптимальну роботу імунної системи у період  поширення застудних захворювань, а також при незбалансованому харчуванні, зниженні апетиту, хронічній втомі.

Застереження до споживання: не слід вживати при підвищеній чутливості до складових, дітям віком до 3 років. Ефективність і безпека споживання у період вагітності або грудного вигодовування не вивчалися, тому не рекомендується споживати дієтичну добавку у ці періоди без рекомендації лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищуйте рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не вживайте після закінчення терміну придатності. Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Спосіб споживання та рекомендована кількість для щоденного споживання:

дітям віком від 3 до 12 років:  5 мл (ml)  2 рази на добу, або за рекомендацією лікаря.

дітям віком від 12  років та дорослим: 5 мл (ml) 3 рази на добу, або за рекомендацією лікаря.

Перед вживанням добре струсити.

Сироп можна вживати нерозбавленим, а також з водою або йогуртом.

Тривалість споживання визначається лікарем індивідуально.

Термін придатності: 24 місяця.

 

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С, у недоступному для дітей місці. Після відкриття зберігати в холодильнику і використовувати протягом 20 днів.

 

Форма випуску: сироп, 120 мл (ml) ± 4,5% у скляній пляшці з мірним стаканчиком.

 

Найменування та місцезнаходження виробника: Лабораторія Натури Сп. з о.о. (Laboratoria Natury Sp. z o.o.), вул. Юзефа Франчaка Лялька 18 20-325, Люблін, Польща, на замовлення СУІП ТОВ «Сперко Україна», вул. 600-річчя, 25, м. Вінниця, 21027, Україна

 

Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», вул. 600-річчя, 25, м. Вінниця, 21027, Україна