НОКСПРЕЙ СІЛЬВЕР

НОКСПРЕЙ СІЛЬВЕР – СИЛА СРІБЛА, НІЖНІСТЬ ДЕКСПАНТЕНОЛУ!

Нокспрей Сільвер – це частина комплексного лікування1 риносинуситу у вигляді медичного виробу для дітей віком від 1 року2 і дорослих. Назальний спрей Нокспрей Сільвер має антибактеріальну, противірусну та протигрибкову дію, а також сприяє регенерації слизової оболонки носа2 завдяки іонам срібла та декспантенолу в складі.

Колоїдне срібло – срібла протеїнат – є універсальним антимікробним засобом з широким спектром дії. Іони срібла, що входять до складу назального спрею Нокспрей Сільвер, мають антисептичні властивості, вони здатні пригнічувати розмноження або спричиняти загибель більшості бактерій та вірусів (в тому числі вірусу грипу), а також проявляти протигрибкову активність. Протимікробний ефект зумовлений здатністю іонів срібла адсорбуватися на поверхні мікробної клітини, проходити крізь мембрану і повністю блокувати дію сульфгідрильних груп ферментних систем мікроорганізму, що порушує його життєдіяльність. Крім того, іони срібла атакують і руйнують молекули ДНК мікробів, що призводить до неможливості їх розмноження. Завдяки цим внутрішньоклітинним механізмам дії протягом останніх декількох десятиліть стійкості бактерій до іонів срібла не спостерігалося.

Декспантенол сприяє регенерації пошкодженої слизової оболонки носа, а також зволожує її та зменшує подразнення.

НОКСПРЕЙ СІЛЬВЕР має наступні переваги:

  • Антибактеріальна дія2
  • Противірусна дія2
  • Протигрибкова дія2
  • Немає резистентності бактерій до іонів срібла2
  • Іони срібла нешкідливі для клітин організму людини3
  • Дозволений для застосування з 1 року2
  • Зручна форма випуску (спрей, готовий до застосування)
  • Декспантенол сприяє регенерації пошкодженої слизової оболонки носа2

 

Спосіб застосування:

Ретельно очистити ніс. Струснути контейнер і зняти захисний ковпачок.

Перед першим застосуванням необхідно кілька разів натиснути на розпилювач до появи аерозолю. Ввести край розпилювача у носовий хід і провести впорскування, натиснувши до упору на розпилювач вказівним і середнім пальцями. Не слід закидати голову назад і перевертати контейнер при впорскуванні спрею. Під час впорскування необхідно зробити легкий вдих через ніс.

Застосовувати по одному впорскуванню у кожний носовий хід 2-3 рази на добу.

Звичайний курс застосування становить 5–10 днів; за рекомендацією лікаря його можна подовжити до 3 тижнів.

При місцевому застосуванні срібла протеїнат не має загальної системної дії.

 

1В якості антисептичного засобу.

2Згідно з Інструкцією для застосування спрею назального Нокспрей Сільвер.

 3Ю.А. Букина, Е.А. Сергеева. Антибактериальные свойства и механизм бактерицидного действия наночастиц и ионов серебра. Вестник Казанского технологического университета. – 2012. – № 7. – С. 125 – 128.

Детальнішу інформацію про Медичний виріб Нокспрей СІЛЬВЕР ви можете знайти у вкладці «Інструкція».

НОКСПРЕЙ СІЛЬВЕР. Медичний виріб. Спрей назальний. Склад: срібла протеїнат 1,25 мг (mg) в 1 мл (ml) (в перерахунку на 100 ppm чистого срібла) та допоміжні речовини. Декларація про відповідність №DOC.MD.002/ver.1 від 25.06.2020 року.