НОКСПРЕЙ АКВА

НОКСПРЕЙ АКВА ТА НОКСПРЕЙ – КОМПЛЕКС ДЛЯ ЛІКУВАННЯ НЕЖИТЮ ВІД SPERCO!

Нокспрей Аква – це медичний виріб у вигляді назального спрею, що містить в складі ізотонічний сольовий розчин для промивання носа.

НОКСПРЕЙ АКВА ТА НОКСПРЕЙ – КОМПЛЕКС ДЛЯ ЛІКУВАННЯ НЕЖИТЮ1 ВІД SPERCO!

Нокспрей Аква – це медичний виріб у вигляді назального спрею, що містить в складі ізотонічний сольовий розчин для промивання носа.

Дуже важлива властивість медичного виробу Нокспрей Аква – можливість його тривалого застосування в епідемічний період з метою попередження простудних захворювань. В дослідженнях встановлено, що профілактична іригаційна терапія в період підйому захворюваності значно знижує частоту гострих респіраторних інфекцій (Гаращенко Т.І., 2009 року; Slapak I., 2008). Крім цього, Нокспрей Аква доцільно застосовувати і в комплексі заходів по лікуванню риносинуситів. Нокспрей Аква ефективно зволожує слизову оболонку носа, розріджує густий слиз, розм’якшує сухі лусочки у носі та сприяє їх легкому видаленню. Нокспрей Аква сприяє покращенню нюху, транспортної функції миготливого епітелію, відновленню носового дихання, скороченню періоду реабілітації. Дані сучасних досліджень демонструють, що комплексне застосування оксиметазолину і ізотонічного розчину при лікуванні риносинуситу значно скорочує час мукоциліарного кліренсу (Yasar M. і співавт., 2017). Результати систематичного огляду літератури показали, що назальні зрошення ефективні у дітей з риносинуситом як доповнення до стандартних лікарських засобів і можуть попереджувати рецидив інфекцій (T. Hildenbrand і співавт., 2011).

Таким чином, використання Нокспрею Аква в комплексному лікуванні захворювань слизової оболонки носа і придаткових пазух (риносинусити) сприяє:

  • зволоженню слизової оболонки носа,
  • відновленню носового дихання,
  • скороченню періоду реабілітації.

Детальнішу інформацію про Медичний виріб Нокспрей Аква ви можете знайти у вкладці «Інструкція».

 

 1Під словами «комплекс для лікуванням нежитю» слід розуміти можливість застосування ЛЗ Нокспрей, або Нокспрей Актив, або Нокспрей Дитячий разом з медичним виробом Нокспрей Аква в складі комплексного лікування запальних захворювань слизової оболонки носа (риносинусити).

Детальнішу інформацію про медичний виріб Нокспрей Аква ви можете знайти у вкладці «Інструкція».

НОКСПРЕЙ АКВА. Медичний виріб; Ізотонічний сольовий розчин, назальний спрей, 9 мг/мл, 20 мл; Декларація про відповідність №UA.TR.753.D.20112362/IS/DEC/001 від 31.05.2018 року.

Детальнішу інформацію про лікарський засіб Нокспрей ви можете знайти у вкладці «Інструкція».

НОКСПРЕЙ. Реєстраційне посвідчення МОЗ України № UA/1703/01/01 від 21.03.2019.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування розчину ізотонічного для промивання носу

НОКСПРЕЙ АКВА

(NOXPREY AQUA)

 Склад: натрію хлориду 9 мг (mg) в 1 мл (ml);

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, вода очищена.

 

Опис виробу.

Прозорий безбарвний розчин.

 

Форма випуску.

Спрей назальний.

 

Властивості.

Ефективно зволожує слизову оболонку носа, розріджує густий слиз, розм’якшує сухі лусочки у носі та сприяє їх легкому видаленню.

Нокспрей Аква дозволяє знизити дозу і частоту застосування судинозвужувальних засобів місцевої дії.

Нокспрей Аква покращує нюх та транспортну функцію миготливого епітелію, сприяє відновленню носового дихання, скорочує період реабілітації.

 

Нокспрей Аква застосовується:

  • Для гігієнічного догляду за порожниною носа, профілактики та у комплексному лікуванні захворювань слизової оболонки носа та придаткових пазух, що супроводжуються сухістю слизової оболонки носа або утворенням слизу (риніти та синусити).
  • Як допоміжний засіб при застосуванні локальних судинозвужувальних засобів.
  • Для збереження фізіологічних характеристик та усунення сухості слизової оболонки носа при відповідних мікрокліматичних умовах, зумовлених, наприклад, роботою кондиціонерів, у тому числі автомобільних, або радіаторів центрального опалення, під час повітряних перельотів, тощо.
  • Для очищення слизової оболонки носа від пилу, алергенів та інших факторів забруднення повітря.
  • Для відновлення фізіологічного стану слизової оболонки після операційних втручань у порожнині носа та носових пазухах.

 

Спосіб застосування.

Край насадки флакона слід вводити у кожен носовий хід і різко натиснути на флакон. Під час упорскування повітря бажано втягувати носом. Не слід перевертати флакон при впорскуванні спрею.

З лікувальною метою застосовують дорослим та дітям віком від 7 років по 2 впорскування 3-4 рази на добу, дітям віком 1-6 років – по 1-2 впорскування  3-4 рази на добу.

З гігієнічною та профілактичною метою застосовують дорослим та дітям від 7 років по 2 впорскування 1-3 рази на добу, дітям 1-6 років – по 1-2 впорскування 1-3 рази на добу.

Термін застосування становить до 4 тижнів. При необхідності його можна повторити через місяць.

 

Особливості застосування.

Цей засіб можна застосовувати дітям віком від 1 року. Застосування дітям дозволяється тільки в присутності дорослих осіб.

Нокспрей Аква не впливає на швидкість психомоторних реакцій.

Для попередження поширення інфекції не слід користуватися одним флаконом кільком особам.

Не можна застосовувати цей засіб особам із індивідуальною підвищеною чутливістю до його компонентів.

Бензалконію хлорид може спричинити подразнення слизової оболонки носа, особливо при довготривалому застосуванні.

Досліджень із застосування Нокспрею Аква у вагітних не проводилось.

 

Термін придатності.

2 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 20 мл (ml) у контейнері із пробкою-розпилювачем та кришкою з контролем першого розкриття у пачці.

 

Засторога!

Не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Для індивідуального застосування.

Дата виготовлення та номер партії: вказано на упаковці.

 

Дата останнього перегляд інструкції (відповідає даті затвердження): 09.12.2020

 

Виробник Спільне українсько-іспанське підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Сперко Україна», вул. 600-річчя, 25, м. Вінниця, 21027, Україна.

Тел.: + 38(0432)52-30-36. E-mail: trade@sperco.ua

www.sperco.ua