КРЕМГЕН UNI

Універсальний крем проти подразнень шкіри для всієї родини1.

Кремген UNI – косметичний засіб для зовнішнього застосування, який добре підходить для заспокоєння і відновлення сверблячої, подразненої, сухої та потрісканої шкіри, а також шкіри, що постраждала від сонячних опіків і укусів комах.

Завдяки своїм компонентам Кремген UNI зволожує шкіру, допомагає прискорити її відновлення та зменшити подразнення. Крем швидко поглинається і має легку текстуру.

Кремген UNI можна використовувати для пом’якшення та загоєння сосків годуючих матерів, а також для профілактики попрілостей на ніжній шкірі немовлят.

ОПИС КОСМЕТИЧНОГО ЗАСОБУ

Кремген UNI – крем для заспокоєння та відновлення шкіри при:

  • подразненні;
  • укусах комах;
  • сонячних опіках.

Косметичний засіб для зовнішнього застосування як у немовлят, так і у дорослих.

Інструкція з використання: наносити тонкий шар крему на подразнену  ділянку шкіри кілька разів на день по мірі необхідності.

Виробник:

Терезія Компані с.р.о. (TEREZIA COMPANY s.r.o.), На Наврсі 997/14, 141 00 Прага 4, Чеська Республіка на замовлення Спільного українсько-іспанського підприємства “Сперко Україна”, Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел.+38(0432)523 049.

Імпортер (прийняття претензій від споживачів): Спільне українсько-іспанське підприємство “Сперко Україна”, Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел.+38(0432)523 049.

 

Детальнішу інформацію про косметичний засіб Кремген UNI ви можете знайти у вкладці «Маркування» Кремген UNI.

 

 

  1. Фраза «для всієї родини» означає, що Кремген UNI можна використовувати у осіб різних вікових категорій.

Крем для  сухої та подразненої шкіри
Косметичний засіб для зовнішнього застосування

  • Сонячні опіки
  • Укуси комах
  • Подразнення

Кремген UNI – косметичний засіб, добре підходить для заспокоєння і відновлення сверблячої, подразненої, сухої та потрісканої шкіри, а також шкіри, що постраждала від сонячних опіків і укусів комах. Кремген UNI можна використовувати для пом’якшення та загоєння сосків матерів-годувальниць, а також для профілактики попрілостей на ніжній шкірі немовлят.

Інструкція з використання: наносити тонкий шар крему на  подразнену  ділянку шкіри кілька разів на день по мірі необхідності.

Склад: вода, парафін рідкий, пантотенат кальцію, цетеарил етилгексаноат, гліцерин, бджолиний віск, вазелін, поліакрилат-13, ПЕГ-30 диполігідроксістеарат, парафін, поліізобутен, полісорбат 20, діазолідинілсечовина, бензоат натрію, сорбат калію.

Умови зберігання: зберігати в темному місці при температурі не вище 25 °C,  уникати прямих сонячних променів та не заморожувати. Використати протягом 6 місяців після першого відкриття туби.

Виробник:
на пачці: Терезія Компані с.р.о. (TEREZIA COMPANY s.r.o.), На Наврсі 997/14, 141 00 Прага 4, Чеська Республіка на замовлення Спільного українсько-іспанського підприємства “Сперко Україна”, Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел.+38(0432)523 049.
на тубі: TEREZIA COMPANY s.r.o.

Імпортер (прийняття претензій від споживачів): Спільне українсько-іспанське підприємство “Сперко Україна”, Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел.+38(0432)523 049.

 

Вага нетто: 30 g (г) ± 5 %

 

Номер партії (серії), дату закінчення терміну придатності дивитись на зажимі туби та на упаковці.