КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК

КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК - міцний імунітет!*

КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК зі смаком зеленого яблука – перший в Україні дитячий комплекс вітамінів та мінералів у формі соломинок!*

Чудова можливість зміцнити організм вітамінним коктейлем!

Смачна та корисна вітамінна соломинка КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК зі смаком зеленого яблука містить ефективну комбінацію вітаміну С з цинком та кальцієм:

Вітамін С 80 mg (мг)
Цинк 10 mg (мг)
Кальцій 120 mg (мг)

 

Вітамін С і цинк, що входять до складу вітамінної соломинки КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК, принципово важливі для нормальної роботи імунної системи,  вони підсилюють дію один одного. КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК сприяє захисту організму у період поширення сезонних застудних захворювань та під час підвищених фізичних та психічних навантажень.

КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК рекомендований дітям віком від 3 до 7 років – по 1 соломинці на добу, дітям старше 7 років та дорослим – по 1-2 соломинки на добу.

 КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК не містить цукру, глютену та лактози!*

 Як використовувати КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК ?

  1. Налити одну склянку води
  2. Зняти фольгову обгортку.
  3. Опустити соломинку у воду і насолоджуватися приємним смаком!

Будова Соломинки КітВіт

Дієтична добавка «КітВіт ВІТАМІН С та ЦИНК»  з  підсолоджувачами. Смак зеленого яблука. Не є лікарським засобом. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем та ознайомитись з маркуванням на упаковці.

Найменування та місцезнаходження оператора ринку (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49.

Звіт ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя МОЗ України» №3/8-А-2790-19-67818Е від 12.08.2019