БіолітPRO

БіолітPRO – пробіотик, щоб був спокійний животик

Дієтична добавка БіолітPRO – електроліти у поєднанні з пробіотичними дріжджами Saccharomyces boulardii, які сприяють здоровому балансу мікрофлори кишечника для підтримки здорового травлення. Цей тип дріжджів стійкий до дії шлункового соку. Потрапивши у кишечник, він захищає корисну мікробіоту і підтримує імунну функцію. А електроліти допоможуть у відновленні водно-електролітного балансу  при станах організму, що супроводжуються зневодненням та підвищеним ризиком  порушень балансу кишкової мікрофлори.

БіолітPRO – це дієтична добавка, що містить пробіотичну культуру Saccharomyces boulardii для турботи про мікрофлору кишечнику, а також  електроліти  для відновлення водно-електролітного балансу.

БіолітPRO випускається у формі саше для приготування розчину.

 

Інгредієнти дієтичної добавки БіолітPRO допоможуть захистити мікрофлору кишечнику і відновити водно-електролітний баланс організму:

  • Saccharomyces boulardii – вид грибків (дріжджів) з сімейства Сахароміцетові (Saccharomycetaceae) однойменного порядку (Saccharomycetales). Saccharomyces boulardii здатні пригнічувати ріст патогенних й умовно-патогенних мікроорганізмів і грибів, що порушують біоценоз кишечнику. Доведено ефективні для зниження ризику розвитку антибіотик-асоційованої діареї у дітей та дорослих.1
  • Натрію хлорид, калію хлорид, натрію цитрат, глюкоза – компоненти рекомендованого ВООЗ складу розчину пероральних регідратаційних солей (ПРС) зі зниженою осмолярністю.2
  • Сушена бананова м’якоть – додасть розчину натуральний приємний смак.

Спосіб споживання і рекомендована кількість для щоденного споживання:

  • Дітям віком від 3 до 12 років: 1 саше на добу або за рекомендацією лікаря;
  • Дітям віком від 12 років та дорослим: по 1 саше 2 рази на добу або за рекомендацією лікаря.

Розчинити вміст  саше в 200 мл (ml) кип’яченої, охолодженої води, ретельно  перемішати. Вжити відразу після розчинення.

Рекомендований термін споживання – 7 діб або визначається лікарем індивідуально. Детальнішу інформацію про дієтичну добавку БіолітPRO ви можете знайти у вкладці «Маркування».

  1. Szajewska H, Kołodziej M. Systematic review with meta-analysis: Saccharomyces boulardii in the prevention of antibiotic-associated diarrhoea. Aliment Pharmacol Ther. 2015 Oct;42(7):793-801.
  2. ВОЗ // ЛЕЧЕНИЕ ДИАРЕИ Учебное пособие для врачей и других категорий медработников старшего звена // 57 с. // 2006 г.// WHO/FCH/CAH/05.1 https://www.who.int/maternal_child_adolescent/documents/9241593180/ru/

Інформація для спеціалістів сфери охорони здоров’я.

характеристика дієтичної добавки «БіолітPRO» (ДД):

Склад: глюкоза, сахароза, сушена бананова м’якоть (містить 50% мальтодекстрину), натрію хлорид, калію хлорид, натрію цитрат, ліофілізат Saccharomyces boulardii.

Форма випуску: порошок для розчину, саше.

Властивості: може бути рекомендована у якості джерела електролітів (калію, натрію, хлоридів) з метою підтримки та відновлення водно-електролітної рівноваги при станах організму, що супроводжуються зневодненням та підвищеним ризиком  порушень балансу кишкової мікрофлори: теплові та фізичні навантаження, що призводять до інтенсивного потовиділення; недостатнє вживання води; під час подорожей, коли змінюється склад природньої мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

Найменування та місцезнаходження виробника: ЕмергоФарм Сп. з о.о. Сп.К. (EmergoPharm Sp. z o.o. Sp.К.), вул. Юзефа Пілсудського 11, 05-510 Констанцин-Єзьорна, Польща на потужностях Ефферта Фарма Сп. з о.о. (Efferta Pharma Sp. z o.o.), вул. Гданська 3, м. Чонсткув-Мазовецький, Польща.

Найменування та місцезнаходження оператора ринку (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49.

Звіт ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя МОЗ України»  № 3/28-А-2955/1-20-69091Е від 03.12.2020 р.

©2021 СУІП ТОВ «Сперко Україна». Всі права захищені.

ТЕКСТ ДЛЯ МАРКУВАННЯ (ЕТИКЕТУВАННЯ)

вторинної упаковки (картонної коробки)

дієтичної добавки «БіолітPRO/ BiolitPRO»

 

Електроліти + Saccharomyces boulardii

Пробіотик, щоб був спокійний животик

 

Назва: дієтична добавка  БіолітPRO/ BiolitPRO

 

Склад: глюкоза, сахароза, сушена бананова м’якоть (містить 50% мальтодекстрину), натрію хлорид, калію хлорид, натрію цитрат, ліофілізат Saccharomyces boulardii.

 

Рекомендації до споживання:

може бути рекомендована у якості джерела електролітів (калію, натрію, хлоридів) з метою підтримки та відновлення водно-електролітної рівноваги при станах організму, що супроводжуються зневодненням та підвищеним ризиком  порушень балансу кишкової мікрофлори: теплові та фізичні навантаження, що призводять до інтенсивного потовиділення; недостатнє вживання води; під час подорожей, коли змінюється склад природньої мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

У дієтичній добавці БіолітPRO електроліти поєднані із пробіотичними дріжджами, що сприяють здоровому балансу мікрофлори кишечнику для підтримки здорового травлення. Цей тип дріжджів стійкий до дії шлункового соку. Потрапивши у кишечник, він захищає корисну мікробіоту та підтримує імунну функцію.

 

Рекомендована щоденна порція  містить:

Інгредієнт 1 саше 5,5 г (g) 2 саше 11,0 г (g)
Хлориди   425,5  мг (mg)    851,0 мг (mg)
Натрій   275,9  мг (mg)    551,8 мг (mg)
Калій   160,0 мг (mg)    320,0 мг (mg)
Глюкоза 2 882,6  мг (mg) 5 765,1 мг (mg)
Цитрати   258,7 мг (mg)    517,4 мг (mg)
Saccharomyces boulardii
(ліофілізат)
  200,0 мг (mg)

4х109 КУО (CFU)*

   400,0 мг (mg)

8х109 КУО (CFU)*

*КУО – колонієутворюючі одиниці

 

Застереження до споживання: не слід вживати при підвищеній чутливості до складових, дітям віком до 3 років, при глюкозо-галактозній мальабсорбції та тяжких станах, що потребують парентерального введення. Ефективність і безпека споживання у періоди вагітності або грудного вигодовування не вивчалися, тому не рекомендується споживати дієтичну добавку у ці періоди без рекомендації лікаря. З огляду на склад продукту, слід дотримуватися обережності при вживанні особами з цукровим діабетом, порушенням функції печінки або нирок, а також особами, які дотримуються дієти з низьким вмістом солі (натрію та/або калію).  Цей продукт не замінює різноманітне збалансоване харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед споживанням обов’язкова  консультація лікаря.

 

Без ГМО.                                        Не є лікарським засобом.

 

Спосіб споживання та рекомендована кількість для щоденного споживання:

дітям віком від 3 до 12 років: 1 саше на добу або за рекомендацією лікаря;

дітям віком від 12  років та дорослим: по 1 саше 2 рази на добу або за рекомендацією лікаря.

 

Розчинити вміст  саше в 200 мл (ml) кип’яченої, охолодженої води, ретельно  перемішати. Вжити відразу після розчинення.

Після розчинення пакетика на дні напою може залишитися осад. Не слід хвилюватися, якщо не весь порошок розчиниться, це характерно для продукту і не є його недоліком.

Об’єм води повинен бути не менше 200 мл (ml).

Рекомендований термін споживання – 7 діб або визначається лікарем індивідуально.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у темному, сухому та недоступному для дітей місці.

Форма випуску: саше  5,5 г (g) (± 5%), в  упаковці 10 саше. Вага нетто однієї коробки
55 г (g) (± 5%).

Найменування та місцезнаходження виробника: ЕмергоФарм Сп. з о.о. Сп.К. (EmergoPharm Sp. z o.o. Sp.К.), вул. Юзефа Пілсудського 11, 05-510 Констанцин-Єзьорна, Польща на потужностях Ефферта Фарма Сп. з о.о. (Efferta Pharma Sp. z o.o.), вул. Гданська 3,
м. Чонсткув-Мазовецький, Польща.

Найменування та місцезнаходження імпортера (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», вул.600-річчя, 25, м. Вінниця, 21027, Україна

 

Текст маркування розроблений оператором ринку (імпортером), який несе повну юридичну та адміністративну відповідальність за відповідність продукції даним, наведеним на етикетці.