БАТОНЧИК КІТВІТ З АЛЬБУМІНОМ ТА ЕХІНАЦЕЄЮ

Батончик КітВіт - задоволення щоденної потреби в енергії!

Дієтична добавка «КітВіт з альбуміном та ехінацеєю» – це смачний батончик для  загального зміцнення організму дітей і дорослих як джерело поживних речовин з високим енергетичним потенціалом, особливо в період підвищених фізичних і емоційних навантажень.

М’який, не кришиться при розламуванні.

З 4-х років!

 

ОПИС ПРОДУКТУ

Смачний батончик «КітВіт з альбуміном та ехінацеєю» рекомендований для загального зміцнення організму дітей і дорослих як джерело поживних речовин з високим енергетичним потенціалом, особливо в період підвищених фізичних і емоційних навантажень.

1 батончик містить:

альбумін – 2 г (g), екстракт ехінацеї – 20 мг (mg).

 

Ехінацея пурпурова є багаторічною рослиною, яку широко використовують в медицині, особливо для підвищення опірності організму, адже вона має антибактеріальні, противірусні та антиоксидантні  властивості1.

 

Рекомендації щодо споживання:  рекомендована для загального зміцнення організму дітей і дорослих як джерело поживних речовин з високим енергетичним потенціалом, у т.ч. альбуміну, особливо в період підвищених  фізичних і емоційних навантажень.

Дітям віком від 4 до 12 років  по 1 батончику на добу, дітям старше 12 років та  дорослим по 2 батончика на добу.

 

Не є лікарським засобом. Перед споживанням слід проконсультуватися з лікарем та ознайомитись з маркуванням на упаковці.

 

Найменування та місцезнаходження оператора ринку (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49. ТУ У 10.8-20112362-002:2019.

Звіт ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя МОЗ України» №3/8-А-2789/1-19-67822Е від 23.09.2019.

  1. Manayi, M. Vazirian, S. Saeidnia. Echinacea purpurea: Pharmacology, phytochemistry and analysis methods. Pharmacognosy Review. 2015 Jan-Jun; 9(17): 63–72.

ТЕКСТ ДЛЯ МАРКУВАННЯ (ЕТИКЕТУВАННЯ)

дієтичної добавки «КітВіт з альбуміном  та ехінацеєю»

за ТУ У 10.8-20112362-002:2019

Задоволення щоденної потреби в енергії!

Смачний батончик, що містить альбумін. М’який, не кришиться при розламуванні

 

Назва: дієтична добавка  «КітВіт з альбуміном  та ехінацеєю».

Найменування та місцезнаходження оператора ринку (прийняття претензій від споживачів):

Спільне українсько-іспанське підприємство “Сперко Україна”, Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел.+38(0432)523 049.

Найменування та місцезнаходження виробника: виготовлено на замовлення СУІП ТОВ”Сперко Україна” на потужностях ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», Україна, 20603, Черкаська обл., Шполянський р-н, м. Шпола, вул. Соборна, 87.

1 батончик містить: альбумін – 2 г (g), екстракт ехінацеї – 20 мг (mg).

Інгредієнти: цукор; патока крохмальна; молоко незбиране згущене з цукром; альбумін чорний харчовий; олія пальмова, екстракт ехінацеї, L-аскорбінова кислота; ароматизатори: «Ванілін»,  «Масло-вершкове».  Може містити сліди волоських горіхів, арахісу, какао-порошку.

Поживна (харчова) цінність на 1 батончик: вуглеводи – 31,4 г (g)  білки – 2 г (g); жири – 2,1  г (g).

Енергетична цінність (калорійність) на 1 батончик: 147,6 ккал (kcal) /  617,6 кДж (kJ).

Рекомендації щодо споживання:  рекомендована для загального зміцнення організму дітей і дорослих як джерело поживних речовин з високим енергетичним потенціалом, у т.ч. альбуміну, особливо в період підвищених  фізичних і емоційних навантажень.

Не є лікарським засобом

Застереження щодо споживання: не вживати при індивідуальній непереносимості та порушеннях вуглеводного обміну. У період вагітності або годування груддю споживати тільки після консультації лікаря. Перед споживанням слід проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не вживати після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.

Дієтична добавка не повинна застосовуватися як заміна повноцінному раціону харчування.

Кількість (порція) дієтичної добавки, рекомендована для щоденного споживання: дітям віком від 4 до 12 років  по 1 батончику на добу, дітям старше 12 років та  дорослим по 2 батончика на добу.

Форма випуску: батончик у фольговій обгортці. Маса нетто 40 г (g) .

Мінімальний термін придатності: краще спожити до кінця дати, зазначеної на упаковці; термін придатності – 12 місяців.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в сухому, захищеному від прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці.

Партія №:   Дата виробництва:   Придатний до:  Штрих-код: дивитись на упаковці.