Доставка препарату Фенокіт при замовленні в сервісі liki24 безкоштовна до кінця літа

31/08/20

Спільне українсько-іспанське підприємство «Сперко Україна» та сервіс liki24 продовжують соціальний проект «Безкоштовна доставка». До кінця літа Фенокіт – препарат для лікування алергії та свербежу у дітей у віці від 1 місяця і дорослих1-3 – буде доставлятися безкоштовно за вказаною адресою. Більш того, доставка всіх товарів в замовленні разом з Фенокітом буде безкоштовною.

Завдяки проекту «Безкоштовна доставка» мамам з маленькими дітьми не потрібно просити про покупку чоловіка або родичів. Крім того, немає необхідності йти в аптеку разом з дитиною і зайвий раз піддаватися ризику зараження коронавірусною інфекцією. Також безкоштовну доставку оцінять ті, хто звик раціонально планувати час і економити кошти.

Про Фенокіт:

ФЕНОКІТ – препарат в формі оральних крапель для симптоматичного лікування алергічних захворювань (кропив’янки, сезонного та цілорічного алергічного риніту, алергії на лікарські засоби і продукти харчування), укусів комах та свербежу різного походження2 у дітей віком від одного місяця1 та дорослих.

Детальніше на сайті https://sperco.ua/ru/drugs/fenokit-r/