МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

Ми зміцнюємо здоров’я пацієнтів, полегшуємо роботу фахівцям сфери охорони здоров’я та є надійним партнером для наших інвесторів, виробляючи високоякісні лікарські засоби.
Покращити життя пацієнтів, зробивши високоякісне лікування доступним!

Місії

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА

Ми постійно ведемо дослідження та розробляємо нові рецептурні та безрецептурні лікарські засоби, а також біологічно активні добавки, що дозволяють покращити життя пацієнтів.

ПРОДАЖІ І МАРКЕТИНГ

Щодня команда фахівців з продажів та маркетологів роблять продукцію SPERCO ближчою до пацієнтів та підтримують фахівців сфери охорони здоров’я, надаючи повну та вичерпну інформацію щодо препаратів та підходів лікування. Таким чином ми підвищуємо нашу ефективність та забезпечуємо зростання компанії.

ВИРОБНИЦТВО І ЛОГІСТИКА

Наша виробнича команда складається з фахівців найвищої кваліфікації, що працює у відповідності до міжнародних стандартів GMP, а логісти забезпечують дотримання найвищих стандартів якості доставки і зберігання продукції.

ІНШІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

В компанії SPERCO працює понад 300 співробітників. Ми будуємо наш успіх не тільки разом з досвідченими професіоналами у галузі фармації, але й з фахівцями IT, фінансів, управління персоналом, юриспруденції та інших, які забезпечують ефективність нашої діяльності.

Наші партнери

Компанія SPERCO активно співпрацює з провідними навчальними закладами країни для залучення найкращих та найталановитіших молодих фахівців.

Створені всі умови для проходження практики та можливості подальшої роботи в SPERCO.

Національний фармацевтичний університет (НФаУ)